Administrator

Zamknięcie wypożyczalni

Komunikaty Możliwość komentowania Zamknięcie wypożyczalni została wyłączona
Kwi 282019

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że z dniem dzisiejszym, po 36 latach, zakończyliśmy działalność wypożyczalni filmów.
Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Kontrahentom, Współpracownikom za owocną współpracę przez te wszystkie lata, a przede wszystkim naszym Klientom, którzy z nami tworzyli Videomodę. JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY I MAMY NADZIEJĘ, ŻE DO ZOBACZENIA.

Jednocześnie przypominamy, że trwa wyprzedaż wszystkich filmów z katalogów.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 602469859.

Pozdrawiamy,

Krystyna i Czesław Kroplewscy

UWAGA! WYPRZEDAŻ PŁYT Z FILMAMI

Komunikaty Możliwość komentowania UWAGA! WYPRZEDAŻ PŁYT Z FILMAMI została wyłączona
Kwi 162019

Wszystkie filmy, bajki na DVD, BLU-RAY możesz kupić już od 10 zł.

Nie przegap okazji!

Serdecznie zapraszamy

Zabójcze maszyny

S/F Możliwość komentowania Zabójcze maszyny została wyłączona
Kwi 162019

Cywilizacja człowieka została zniszczona przez kataklizm. Tysiące lat potem ludzkość dostosowała się do nowych warunków. Gigantyczne miasta przemieszczają się po Ziemi, niszcząc mniejsze metropolie. Tom Natsworthy (Robert Sheehan), pochodzący z przedmieść miasta trakcyjnego – Londynu, walczy o przetrwanie. Na swojej drodze spotyka niebezpieczną uciekinierkę Hester Shaw (Hera Hilmar). Dwa przeciwieństwa, których drogi nigdy nie powinny były się przeciąć, tworzą nieprawdopodobny sojusz. Sojusz, który ma zmienić bieg przyszłości.

[opis dystrybutora kino]

Wdowy

Dramat, Kryminał Możliwość komentowania Wdowy została wyłączona
Kwi 162019

„Wdowy” to historia czterech kobiet, których nie łączy nic z wyjątkiem długu, pozostawionego im w spadku przez zmarłych mężów, uwikłanych w działalność przestępczą. Kobiety nie mają innego wyjścia, jak wziąć sprawy w swoje ręce i zawiązać spisek, który pozwoli im narzucić światu ich reguły gry. 
[opis dystrybutora kino]

Operacja Overlord

Akcja, Horror Możliwość komentowania Operacja Overlord została wyłączona
Kwi 162019

Na godziny przed słynnym dziś D-Day, grupa amerykańskich spadochroniarzy ląduje w okupowanej przez nazistów Francji. Zniszczony nadajnik radiowy znajduje się na szczycie ufortyfikowanego kościoła. W dążeniu do przejęcia budynku, żołnierze łączą siły z młodą Francuzką. W piwnicach kościoła natrafiają jednak na tajne nazistowskie laboratorium. Spotkają tam wrogów, jakich nikt nigdy dotąd nie widział…

[opis dystrybutora kino]

Alfa

Przygodowy Możliwość komentowania Alfa została wyłączona
Kwi 022019

Czasy epoki lodowcowej, Europa 20 tys. lat temu. Młody mężczyzna wspólnie ze współplemieńcami wyrusza na swoje pierwsze polowanie. Kiedy zostaje ranny, ci porzucają go, skazując na pewną śmierć. Przerażony i samotny stara się przetrwać w bezlitosnym świecie dzikiej puszczy. Z obawą próbuje okiełznać odrzuconego przez stado wilka. Z czasem zaczynają sobie ufać, co więcej, mogą na siebie liczyć, tworząc niezwykłą parę sprzymierzeńców. Wspólnie pokonują niezliczone niebezpieczeństwa i pułapki losu, próbując odnaleźć drogę do domu zanim nadejdzie śmiertelna zima. 
[opis dystrybutora kino]

Creed II

Dramat, Obyczaj Możliwość komentowania Creed II została wyłączona
Kwi 022019

Adonis Creed stara się pogodzić sprawy osobiste z treningami do najważniejszego bokserskiego starcia w karierze. Będzie musiał stanąć na ringu do walki z przeciwnikiem pośrednio związanym z tragedią, która dotknęła niegdyś jego rodzinę. Adonis ma jednak wciąż w swym narożniku Rocky’ego Balboę, który wspiera go we wszystkich trudnych chwilach. Razem stawią czoło demonom przeszłości, podadzą w wątpliwość wyznawane wartości i staną w obronie wspólnego dziedzictwa. Powrót do korzeni pozwoli im zrozumieć, dlaczego stali się bokserskimi legendami. 
[opis dystrybutora kino]

Planeta Singli 2

Komedia romantyczna, POLSKI Możliwość komentowania Planeta Singli 2 została wyłączona
Mar 212019

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander (Kamil Kula) – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

[opis dystrybutora kino]

Ocean ognia

Akcja, Thriller Możliwość komentowania Ocean ognia została wyłączona
Mar 212019

Amerykański okręt z napędem atomowym – USS Toledo, dowodzony przez kapitana Joe Glassa (Gerard Butler), dociera do miejsca, w którym w nieznanych okolicznościach zatonęła rosyjska łódź podwodna. Badając kulisy katastrofy, kapitan odkrywa, że incydent nie był dziełem przypadku, ale doskonale zaplanowanym aktem terroru. Stoi za nim zbuntowany rosyjski generał, usiłujący doprowadzić do wybuchu III wojny światowej. Kiedy zdrajcy udaje się porwać prezydenta Rosji, a świat pogrąża się w chaosie, Glass sprzymierza się z odziałem US Navy Seals. Wspólnie, żołnierze podejmują śmiałą próbę odbicia głowy państwa z rąk terrorysty. Od powodzenia ich misji zależeć będzie los całego globu.

[opis dystrybutora kino]

Bohemian Rhapsody

Biograficzny, Dramat, Muzyczny Możliwość komentowania Bohemian Rhapsody została wyłączona
Mar 212019


Porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddie’em Mercurym (Rami Malek – serial TV ”Mr. Robot”), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

[opis dystrybutora kino]


© 2020 Videomoda Suffusion theme by Sayontan Sinha