Dnia 31.12.2011(Sylwester) Videomoda czynna w godzinach 11-18

Wypożyczając film 31.12, zwracamy 2.01, a płacimy jak za 1 dobę!

Dnia 1.01.2012(Nowy Rok) nieczynne

Premiera 10.12

Troje przyjaciół przeprowadza skok na wielką kasę. Wszystko idzie jak po maśle i zostają milionerami. Gdy jeden z nich okazuje się zdrajcą dochodzi do strzelaniny, a łup znika bez śladu. Sonny (50 Cent) decyduje się wziąć sprawę w swoje ręce i odzyskać to co mu się należy. Kontynuować »

Premiera 9.12

Opowieść o miłości, zdradzie i zazdrości, rozgrywająca się w Szanghaju, w czasie II wojny światowej. Rok 1941. Do Szanghaju, na statku „Bremen”, przypływa Paul Soames (John Cusack), by rozpocząć pracę  w angielskojęzycznej gazecie. Paul nie jest zwykłym dziennikarzem ale amerykańskim agentem, którego zadaniem ma być nawiązanie kontaktu z bliskim przyjacielem Connorem (Jeffrey Dean Morgan), posiadającym ważne informacje wywiadowcze. Do spotkania przyjaciół nie dochodzi. Connor zostaje zamordowany w niewyjaśnionych okolicznościach. Paul próbując dowiedzieć się, jakie informacje zdobył przyjaciel i kto go zamordował, poznaje piękną Anne (Li Gong), jej męża Anthony’ego (Yun-Fat Chow)oraz japońskiego kapitana Tanakę (Ken Watanabe). Kontynuować »

3.12

W piwnicach niczym nie wyróżniającego się college’u ma odbyć się nielegalny turniej MMA. Ex-gwiazda MMA Case Walker, trenuje czworo studentów, którzy na treningach muszą walczyć ze swoimi słabościami i dać z siebie wszystko. Kontynuować »

Premiera 3.12

Akcja filmu rozgrywa się we współczesnym San Francisco, gdzie naukowcy prowadzą badania genetyczne, w wyniku których dochodzi do narodzin rasy wybitnie inteligentnych małp i wybuchu wojny o ich dominację nad ludźmi. Kontynuować »

Premiera 2.12

W wieku czterdziestu kilku lat przesadnie poprawny Cal Weaver (Steve Carell) wiedzie idealne życie — ma dobrą pracę, ładny dom, udane dzieci i szkolną miłość za żonę. Ale kiedy dowiaduje się, że jego druga połowa, Emily (Julianne Moore), zdradziła go i chce się rozwieść, jego „wymarzone” życie rozpada się na kawałki. Co gorsza, w dzisiejszym świecie, w którym królują single, Cal, który na randce nie był od lat, staje się uosobieniem niezgrabności… Kontynuować »

© 2020 Videomoda Suffusion theme by Sayontan Sinha