Opowieść o nieśmiałym nastolatku, który jedzie na pierwsze wakacje z nowym partnerem swojej mamy.


Duch zmarłej dziewczyny nawiedza nastolatkę, Olivię, którą chce ostrzec i uchronić przed złym losem.


Przechodząca kryzys gospodyni domowa przeprowadza się z Nowego Jorku do San Francisco, gdzie ponownie nawiązuje kontakt ze swoją siostrą.


Przyjaźń z miejscowym outsiderem stanie się dla księdza Adama powodem do zmierzenia się z własnymi problemami, przed którymi uciekł w stan duchowny.


Dobrze zapowiadająca się prawnicza kariera Cate McCall (Kate Beckinsale) zostaje przekreślona przez jej uzależnienie od alkoholu. Wyleczona z nałogu, przyjmuje sprawę kobiety oskarżonej o morderstwo. Ma ambicje nie tylko udowodnić niewinność swojej klientki, ale również pokazać wszystkim, że sama się zmieniła i zasługuje na przywrócenie jej prawa do opieki nad córką. Podjęta przez McCall próba dotarcia do prawdy okazuje się śmiertelnie niebezpieczna.


Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z jej koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

© 2020 Videomoda Suffusion theme by Sayontan Sinha